Hakkımızda


Penny Blooms&Beans, 2013 yılında Ayça Paksoy Sözen tarafından herkesin hayatına daha fazla çiçek katmak amacıyla kuruldu. Kuruluşundan kısa bir süre sonra benzersiz çiçek tasarımları ve uluslararası kalitede hizmet anlayışı sayesinde Barbera Brooks Uluslararası Butik Çiçek Zinciri Türkiye Üye Kuruluşu olarak seçildi. Penny aynı zamanda 2016 yılında UAE Flowers ile birlikte Ortadoğu ve Asya ülkelerine de çiçek gönderimleri yapmaya başladı.
Penny, gizli bir bahçe, boğaz kıyısında bir saray veya şık bir balo salonu, her nerede olursa olsun, tüm davetleriniz için olağanüstü güzellik ve detayla dolu unutulmaz ve nefes kesen ortamlar yaratıyor. Penny, özel davetleriniz için, her bir detayı düşünüp size sunarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Penny, tasarımları ve kişiye özel hizmet kalitesiyle herkesin bu tecrübesini unutulmaz kılıyor.

2015’te; yıllar içinde kazandıği tecrübeleri, sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinciyle projelendirmek isteyen Penny, çiçeklerini vakıflarla ve derneklerle paylaşmaya başladı.

Penny’de alabileceğiniz hizmetler&servisler;
Özel ve Kurumsal Çiçek Tasarımları
Özel ve Kurumsal Davetler
Düğün ve Organizasyonlar
Çiçek Tasarım Atölyeleri
Dünya’nın Tüm Büyük Şehirlerine Çiçek Gönderimi

APS Profil
IMG_6187

Hikaye
hikaye

Basında
Basında
Ekip
Ekip

Referanslar
Müşteriler
SSS
SSS