Gizlilik Sözleşmesi


Peni Çiçek ve Kahve Ayça Paksoy Sözen (bundan sonra Peni Çiçek ve Kahve olarak ifade edilecektir.) müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi, işbu kurumsal Web Sitesi  www.penny.com.tr (bundan sonra “Web Sitesi” olarak ifade edilecektir.) ve ayrıca telefon kanalı ile vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

  • Penny Web Sitesi ve telefon aracılığı ile yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi alınmaktadır.
  • Penny Web Sitesi’ne girilen ve/veya telefon kanalı ile paylaşılan bilgiler, güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Penny Web Sitesi’nde ve telefon kanalında ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı paylaşmış oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları ve/veya diğer kişiler tarafından görüntülenemez. Bu bilgiler müşterilerin kendi tercihleri dışında müşterilerimizle e-posta ve SMS (kısa mesaj) iletişimi yapmak için kullanılmayacaktır. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Peni Çiçek ve Kahve personeli dâhil olmak üzere kısıtlanmıştır.
  • Peni Çiçek ve Kahve söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
  • Peni Çiçek ve Kahve bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.
  • Penny Web Sitesi diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız ‘da yer alan taahhütlerimiz sadece Penny Web Sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Penny Web Sitesi’nden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Penny Web Sitesi’nden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Peni Çiçek ve Kahve sorumlu değildir.
  • Peni Çiçek ve Kahve, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Peni Çiçek ve Kahve’ye ait gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır
  • Penny Web Sitesi’nde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Peni Çiçek ve Kahve’ye aittir. Penny Web Sitesi’nin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları firmamızda saklıdır.

Saygılarımızla,
Peni Çiçek ve Kahve

Sorularınız için (212) 265 3031 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

pop-up-anasayfa